Produkty

Nakolanniki

Kliknij aby powiększyć

Nakolanniki

Kod: 210375

|
Nakolanniki ochronią Twoje kolana podczas klękania – dzięki temu nie pojawią się na nich obtarcia i odciski. Produkt stosowany jest często podczas układania cegieł lub płytek podłogowych, więc przyda się na większości placów budowy. Nakolanniki nie krępują ruchów, ponieważ są wyjątkowo elastyczne. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

29 cm

Szerokość opakowania

17 cm

Waga brutto

0.05 kg

Rozmiar rękawic

uniwersalny

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace budowlane

Wodoodporność

brak

Parametry indywidualne

Certyfikacja

certyfikat CE kat. I

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

062

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polietylen
Nakolanniki to wkładki przeznaczone do umieszczenia w spodniach roboczych. Stosowane są często podczas prac na placach budowy lub w ogrodach, ponieważ chronią kolana przed obtarciami w czasie klękania. Są odporne na ścieranie, więc będą znakomicie spełniać swoje zadanie przez długi czas. Nakolanniki cechują się elastycznością i nie krępują ruchów podczas chodzenia. Możesz zastosować je przykładowo w czasie usuwania chwastów lub układania cegieł. Produkt wykorzystywany jest również podczas układania płytek podłogowych, zarówno przez profesjonalistów, jak też przez osoby samodzielnie wykańczające swoje wnętrza. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje nakolanników, wobec czego możesz wybrać produkt adekwatnie do indywidualnych oczekiwań.
Ocena
2 komentarze
02.02.2018
Sprawdzają się w ogrodzie jak najbardziej. Na miękkiej ziemi nie zapadam się jak w bagnie, a na twardej nie bolą kolana.
31.07.2017
Nakolanniki od teraz to dla mnie niezbędnik w ogrodzie. W zeslzym roku pracowałam na gołych kolanach i później cały czas mi się dawały we znaki.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Zasady bezpieczeństwa podczas spawania

 • Narzędzia i artykuły

  Jak ubrać się do pracy w ogrodzie?

 • Ogród

  Odzież do ogrodu - niezbędne akcesoria

Ocena i komentarz dla:

Nakolanniki