icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nakolanniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Nakolanniki

Strzałka w prawo

Nakolanniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakolanniki
25,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nakolanniki ochronią Twoje kolana podczas klękania – dzięki temu nie pojawią się na nich obtarcia i odciski. Produkt stosowany jest często podczas układania cegieł lub płytek podłogowych, więc przyda się na większości placów budowy. Nakolanniki nie krępują ruchów, ponieważ są wyjątkowo elastyczne. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Nakolanniki to wkładki przeznaczone do umieszczenia w spodniach roboczych. Stosowane są często podczas prac na placach budowy lub w ogrodach, ponieważ chronią kolana przed obtarciami w czasie klękania. Są odporne na ścieranie, więc będą znakomicie spełniać swoje zadanie przez długi czas. Nakolanniki cechują się elastycznością i nie krępują ruchów podczas chodzenia. Możesz zastosować je przykładowo w czasie usuwania chwastów lub układania cegieł. Produkt wykorzystywany jest również podczas układania płytek podłogowych, zarówno przez profesjonalistów, jak też przez osoby samodzielnie wykańczające swoje wnętrza. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje nakolanników, wobec czego możesz wybrać produkt adekwatnie do indywidualnych oczekiwań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniapara
   NormaCertyfikat CE kat. I
   Kolorczarny
   MateriałPolietylen (PE)
   Opis rozmiaru odzieżyJeden rozmiar
   Kod produktu5901225331113