Zobacz więcej Nakrętki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nakrętki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrętka baryłkowa ocynkowana M6 1 szt.

Nakrętka baryłkowa ocynkowana M6 1 szt.

1,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrętki baryłkowe posłużą do łączenia różnego rodzaju elementów budowlanych lub mechanicznych. Produkty są wykonane z mocnej stali, dzięki czemu zapewnią długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany. Nakrętki zostały poddane ocynkowaniu, co dodatkowo zabezpiecza je przed korozją. Łatwy montaż pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na naprawę lub remont.

   Cechy i zalety

    Nakrętki baryłkowe są przeznaczone do łączenia w sposób trwały różnego rodzaju elementów budowlanych lub mechanicznych. Produkty zostały wykonane z ocynkowanej stali, która zapewnia odporność na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, dzięki czemu jest możliwe ich użycie również w elementach umieszczonych na zewnątrz budynków. Nakrętki tego typu zabezpieczają śrubę, świetnie nadadzą się na przykład do naprawy roweru lub wózka dziecięcego. Hamulce lub przerzutki zamocowane przy użyciu tych produktów będą odznaczały się trwałością. Sam proces montażu charakteryzuje się łatwością, co umożliwia szybkie i sprawne wykonanie niezbędnych czynności naprawczych, a tym samym na oszczędność czasu. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór śrub i nakrętek różnych rozmiarów.

    • Wykonana z wysokiej jakości stali
    • Dobrej jakości gwint wewnętrzny
    • Zabezpieczona przed korozją przez ochronną warstwę cynku

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNakrętka baryłkowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Średnica produktu6mm
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602241997