LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrywka 60 x 60 mm kula fi 50 mm

Nakrywka 60 x 60 mm kula fi 50 mm

22,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrywka przeznaczona jest do zamocowania przy pręcie ogrodzenia – nada mu atrakcyjny wygląd, ponieważ produkt posiada efektowny kształt kuli. Element będzie znakomicie pełnił swoją funkcję przez długi czas, gdyż powstał ze stali, czyli materiału odpornego na odkształcenia. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rozmiary tego produktu.

   Cechy i zalety

    Nakrywka stosowana jest w czasie wykonywania ogrodzeń – zamocowana na profilu korzystnie wpłynie na wygląd całej konstrukcji. Charakteryzuje się ponadczasowym kształtem kuli, wobec czego będzie znakomicie prezentowała się na działce utrzymanej zarówno w stylu klasycznym, jak też nowoczesnym. Produkt zapewnia doskonały efekt dekorowania ogrodzenia na długi czas, ponieważ wykonany został ze stali – materiału odpornego na szkodliwe działanie czynników mechanicznych. Całą konstrukcję możesz pokryć farbą cechującą się dowolnym kolorem, dzięki czemu ogrodzenie z powodzeniem dostosujesz go charakteru swojej działki. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rozmiary nakrywek, wobec czego bez problemu wybierzesz model spełniający Twoje potrzeby.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271454