Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nakrywka okrągła fi 48 mm 1,5" kula fi 60 mm

Nakrywka okrągła fi 48 mm 1,5" kula fi 60 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nakrywka stosowana jest podczas wykańczania ogrodzeń – przeznaczona jest do zamocowania na okrągłym profilu, któremu zapewnia atrakcyjny wygląd. Posiada modny kształt kuli, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo efektownie. Zachowa nienaganny stan przez długi czas, ponieważ powstała ze stali. Proponujemy różne rozmiary tego produktu.

   Cechy i zalety

    Nakrywka przyda się w większości gospodarstw domowych – przeznaczona jest do zamocowania przy okrągłym profilu ogrodzenia w celu nadania mu atrakcyjnego wyglądu. Element ozdobiony został motywem kuli znakomicie prezentującym się przy instalacjach utrzymanych w klasycznym stylu. Produkt cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na wyginanie się oraz pękanie – zachowa pierwotny stan przez długi czas. Charakteryzuje się metalicznym kolorem, dlatego doskonale będzie wyglądał przy instalacji o podobnej barwie. W proponowanej ofercie znajdziesz także inne akcesoria wykorzystywane w czasie wykańczania ogrodzeń, wobec czego z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci części.

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    KolorStal surowa
    Kod produktu5906711271492