Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd bram przesuwnych Moovo DM600

Napęd bram przesuwnych Moovo DM600

1 848
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd bram przesuwnych to nowoczesne rozwiązanie do zautomatyzowania bram wjazdowych na posesję domu. Zestaw składa się z siłownika z wbudowaną centralą sterującą z radioodbiornikiem, 2 pilotów 4-kanałowych oraz fotokomórek. Napęd wyposażony jest w funkcję furtki, co daje wygodę i komfort użytkowania. Cały system zapewnia bezpieczeństwo domownikom i wygodę kierowcy auta.

   Cechy i zalety

    Automatyka przydomowa to praktyczne rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgają właściciele domów z własnym podjazdem i bramą wjazdową czy garażem. Zautomatyzowanie bramy zapewnia nie tylko wygodę i swobodę korzystania, bowiem nie musisz wysiadać z auta, by otworzyć wrota, ale również bezpieczeństwo. Prezentowany napęd do bram przesuwnych to kompletny zestaw do zautomatyzowania wjazdów z wrotami przesuwnymi, który możesz zamontować samodzielnie. W komplecie znajduje się siłownik wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji, między innymi wbudowaną centralę sterującą z odbiornikiem radiowym oraz 2 piloty 4-kanałowe i fotokomórki. Automatyka przystosowana jest do zwiększonej wydajności pracy sięgającej 50 cykli na godzinę, dzięki czemu masz gwarancję bezawaryjnego funkcjonowania nawet przy wielokrotnym korzystaniu.

    • Maksymalna waga bramy: 600 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiesiłownik DM600 z wbudowną centralą sterującą z obiornikiem radiowym, 2 x pilot 4 -kanałowy MP4K, fotokomórki MV30
    Kod produktu8032595791003