LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd bram skrzydłowych Moovo CM220

Napęd bram skrzydłowych Moovo CM220

2 098
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd do bram skrzydłowych marki Moovo to innowacyjne rozwiązanie, które daje poczucie bezpieczeństwa i wygodę jego użytkownikom. Zestaw jest tak przygotowany, by bezawaryjnie działał na dwuskrzydłowych bramach z furtką. Automatyka działa z załączonym do zestawy kompletem pilotów, które dają możliwość wygodnego otwarcia wrót bramy bez konieczności wychodzenia z auta czy domu.

   Cechy i zalety

    Właściciele domów z własnym podjazdem, bramą wjazdową czy garażem coraz chętniej korzystają z innowacyjnych rozwiązań, jakie daje im elektronika. Nowoczesna automatyka do obsługi bram wjazdowych daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Nie musisz wysiadać z auta, by otworzyć bramę czy furtkę – wystarczy, że naciśniesz przycisk pilota, a zintegrowany z nim odbiornik radiowy spowoduje uruchomienie bramy. Prezentowany napęd bram skrzydłowych przeznaczony jest do automatyzacji bram złożonych z dwóch skrzydeł. Automatyka wykonana jest w taki sposób, by można ją zamontować samodzielnie, bez doświadczenia czy odpowiednich umiejętności. Instalacja elementów zestawu jest łatwa i nie sprawia trudności. Zestaw składa się z 2 siłowników, 2 pilotów 4-kanałowych, które umożliwiają uruchomienie bramy z odległości, bez konieczności wysiadania z auta, fotokomórki i centrali sterującej. Automatyka jest bardzo wytrzymała i wydajna, przygotowana jest na bardzo częste jej uruchamianie w ciągu dnia, więc masz pewność, że będzie działała bezawaryjnie.

    • Maksymalna waga bramy: 500 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawie2 x siłownik CM220, 2 x pilot 4-kanałowy MP4K, fotokomórki MV30, centrala sterująca
    Kod produktu8032595791010