Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd do bram skrzydłowych Moovo XA432KM/AK
Strzałka w prawo

Napęd do bram skrzydłowych Moovo XA432KM/AK

1 281
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd do bram skrzydłowych pozwoli Ci na otwarcie wjazdu do posesji bez konieczności wysiadania z samochodu. To praktyczne rozwiązanie, które ułatwi Ci życie. Każdy element zestawu został wykonany z mocnych materiałów z dbałością o wszystkie szczegóły. Ze względu na prosty montaż napędu, możesz go wykonać samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Ten prosty w montażu napęd do bram skrzydłowych jest przeznaczony do zainstalowania na szerokich słupkach. Zestaw zawiera 2 siłowniki z miejscem na instalację akumulatora alarmowego, centralę ze zintegrowaniem odbiornikiem radiowym, a także pilot i elementy montażowe. Napęd posiada zabezpieczenia, które wykrywają przeszkody, zapobiegając w tym czasie zamknięciu bramy, oraz opcję zmniejszenia szybkości w końcowej fazie otwierania oraz zamykania. Niskonapięciowe przewody pozwalają na bezpieczny montaż zestawu. Produkt możesz zainstalować w bramie prowadzącej do Twojej posesji, dzięki czemu z łatwością otworzysz oraz zamkniesz wjazd bez konieczności wysiadania z samochodu. W przypadku braku napięcia istnieje możliwość łatwego i samodzielnego wysprzęglenia siłownika w celu ręcznego otwarcia bramy.

    • Max. ciężar skrzydła: 2 x 250 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiePara siłowników elektromechanicznych wraz z elementami montażowym (siłownik zawiera wbudowaną centralę sterującą i odbiornik radiowy); 4-kanałowe nadajniki z kodem dynamicznie zmiennym
    Kod produktu8032595793113