LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd do bram skrzydłowych Moovo XW432KM/AK

Napęd do bram skrzydłowych Moovo XW432KM/AK

1 298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd przeznaczony jest do automatyzacji dwuskrzydłowy bram posesyjnych – przyda się zarówno na prywatnej działce, jak też w firmie. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W zestawie znajdziesz również elementy montażowe. W proponowanym asortymencie dostępne są różne modele tego produktu.

   Cechy i zalety

    Napęd stosowany jest w celu automatyzacji dwuskrzydłowych bram posesyjnych. Wykorzystywany jest zarówno w gospodarstwach domowych, jak też w firmach. Stworzona za jego pomocą konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan, ponieważ przedmiot jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W zestawie znajdziesz dwa siłowniki, centralę ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym, pilot oraz elementy montażowe, dlatego nie musisz kupować każdej części z osobna. Całość zainstalujesz samodzielnie lub korzystając z pomocy fachowca, jeśli nigdy wcześniej nie przeprowadzałeś tego typu prac. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje napędów, dlatego wybierzesz wersję, która najlepiej sprawdzi się przy Twojej bramie.

    • Max. ciężar skrzydła: 2 x 180 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiepara siłowników elektromechanicznych wraz z elementami montażowym (siłownik zawiera wbudowaną centralę sterującą i odbiornik radiowy); 4-kanałowy nadajnik z kodem dynamicznie zmiennym
    Kod produktu8032595791553