LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd do bram skrzydłowych Moovo XW532KM
Strzałka w prawo

Napęd do bram skrzydłowych Moovo XW532KM

1 468
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd to praktyczne akcesorium, które szczególnie przydatne będzie podczas tworzenia bramy skrzydłowej w Twoim gospodarstwie domowym. Produkt pozwala na automatyczne otwieranie oraz zamykanie furtki, co znacznie usprawni wjazd lub wejście na Twoją posesję. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór napędów o różnych parametrach technicznych.

   Cechy i zalety

    Napęd znajdzie swoje zastosowanie podczas tworzenia bramy skrzydłowej na Twojej posesji. Za jego pomocą zautomatyzujesz system, co znacznie ułatwi otwieranie oraz zamykanie furtki. Produkt posiada cztery różne prędkości otwierania, dzięki czemu z łatwością możesz dostosować go do własnych potrzeb. Aby zainstalować napęd na wybranym obszarze niepotrzebne jest spawanie, dzięki czemu montaż możesz sprawnie przeprowadzić samodzielnie bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi. Element został wyposażony w system automatycznego wykrywania przeszkody, który uniemożliwia zamknięcie się bramy w wypadku pojawienia się przedmiotu lub osoby pomiędzy jej skrzydłami. W naszej ofercie znajdziesz również inne napędy tego producenta.

    • Max. ciężar skrzydła: 2 x 250 kg

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiePara siłowników elektromechanicznych wraz z elementami montażowym (siłownik zawiera wbudowaną centralę sterującą i odbiornik radiowy); 4-kanałowe nadajniki z kodem dynamicznie zmiennym
    Kod produktu8032595791218