Zobacz więcej Napędy do bram garażowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Bramy garażowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napęd do drzwi garażowych Moovo TS432
Strzałka w prawo

Napęd do drzwi garażowych Moovo TS432

798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Napęd do drzwi garażowych usprawnia parkowanie i sprawne wyjeżdżanie samochodem z Twojego garażu. Pozwoli Ci na zdalne otwieranie oraz zamykanie obiektu. Urządzenie zostało wykonane z trwałego metalu oraz wyposażone w aluminiową obudowę, zabezpieczającą całość przed szkodliwym działaniem wilgoci. Produkt jest prosty w montażu.

   Cechy i zalety

    Napęd do drzwi garażowych to urządzenie, dzięki któremu wjeżdżanie oraz wyjeżdżanie z obiektu może stać się dużo wygodniejsze niż dotychczas. Napęd pozwoli Ci na otwarcie drzwi bez konieczności wysiadania z pojazdu, co zdecydowanie skraca czas parkowania. Czas otwarcia drzwi przy jego pomocy wynosi kilkanaście sekund. Produkt wyposażono w praktyczną funkcję półautomatycznego oraz automatycznego zamykania, dzięki czemu możesz mieć nad nim pełną kontrolę. Napęd jest dostępny w komplecie wraz z pilotami kanałowymi oraz elementami, umożliwiającymi montaż. Urządzenie posiada metalową obudowę, która zabezpiecza jego mechanizm przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym wilgocią. Element nie ulegnie odkształceniu i posłuży Ci przez długi czas.

    • Maksymalna ilość cykli na dobę: 50

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiesiłownik elektryczny z wbudowaną centralą i odbiornikiem radiowym, napęd łańcuchowy, szyna stalowa galwanizowana w odcinkach 3 x 1 m, 4-kanałowe nadajniki z kodem dynamicznie zmiennym, oświetlenie 21 W
    Kod produktu8032595792970