Produkty

Narożnik aluminiowy 25 x 25 cm 2,5 mb

Kliknij aby powiększyć

Narożnik aluminiowy 25 x 25 cm 2,5 mb

Kod: 920770

|
 • profiluje narożnik ściany
 • odporny na uszkodzenia mechaniczne
 • idealnie zakrywa łączenia płyt na narożnikach ścian działowych
Narożnik wykonany z perforowanego aluminium służący do wykańczania suchych systemów zabudowy. Aluminium cechuje się dużą odpornością na rdzewienie, można go zatem zastosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Narożnik znakomicie dopasowuje się do każdej płyty, zapewniając ścianie prostolinijność i większą wytrzymałość jej najbardziej odstających elementów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Długość elementu: 2,5 m

Parametry logistyczne

Długość opakowania

250 cm

Waga brutto

0.075 kg

Szerokość opakowania

2.5 cm

Wysokość opakowania

2.5 cm

Długość elementu

2,5 m

Grubość blachy

0,3 mm

Wymiary produktu

25 x 25 x 2500 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

28NNNA025025

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

aluminium
Narożnik wykonany z aluminium służący do wykańczania suchych systemów zabudowy. Dzięki zastosowaniu perforowanego aluminium, narożnik charakteryzuje się dobrym przyleganiem do płyt gipsowo-kartonowych i prostotą montażu. Aluminium nie rdzewieje, więc można go zastosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia lub łazienka. Giętkość materiału sprawia, że narożnik z łatwością dopasowuje się do każdej płyty bez ryzyka zniszczenia. Poprawia on prostolinijność ściany, nadając jej bardziej estetyczny wygląd. Zapewnia on również większą wytrzymałość najbardziej odstających elementów ściany, które wystawione są na działanie czynników zewnętrznych, obijanie i odkształcanie. Montaż przebiega bardzo szybko i wymaga użycia jedynie kilku gwoździ.
Ocena
1 komentarz
01.07.2019
Kontowniki oferowane przez casto to jest jakiś dramat. Jestem ciekaw kto używa takich kontownikow, które wyginaja się od samego wiatru lub ciężaru własnego. Nie chcę mi się wierzyć że od tylu lat nie można było wprowadzić narożników dla fachowców. Osadzanie czegoś takiego jest czasochłonne i efekt końcowy zależy bardziej od umiejętności niż jakości samego towaru.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli ten produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że w naszych sklepach istnieje możliwość zwrotu nieużytego towaru. Zachęcamy również do konsultacji z doradcą, który chętnie pomoże w kwestii dobrania odpowiednich do potrzeb kątowników. Pana spostrzeżenia zostaną również przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów celem ich sprawdzenia.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Najczęstsze błędy podczas tworzenia ścian działowych

 • Budowa

  Jak łatwo naprawić stłuczone narożniki

 • Budowa

  Skuteczne zabezpieczanie narożników ścian z płyt g-k

Ocena i komentarz dla:

Narożnik aluminiowy 25 x 25 cm 2,5 mb