Zobacz więcej Płytki gipsowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Płytki gipsowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik dekoracyjny Altar szary 0,57 mb

Narożnik dekoracyjny Altar szary 0,57 mb

56,14
/ m
32
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany narożnik dekoracyjny wykorzystasz przy wykańczaniu trudno dostępnych łączeń ścian w rogach, by cała kompozycja na powierzchni ściany ładnie wyglądała. Narożnik dekoracyjny Altar szary pozwoli Ci łatwo i precyzyjnie ułożyć płytki w każdym miejscu, by przejście między dwiema kompozycjami na ścianach nie było widoczne i obie tworzyły jednolitą całość. Produkt wykonany jest z trwałej ceramiki w kolorze szarym, dzięki czemu idealnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.

   Cechy i zalety

    Podczas prac remontowych i wykończeniowych zwykle największe trudności pojawiają się przy trwałym i efektownym dopracowaniu narożników. Położenie na ścianach płytek dekoracyjnych oznacza również konieczność precyzyjnego wykończenia ścian w rogach, by cała kompozycja idealnie zdobiła wnętrze, a narożniki nie szpeciły wykonania. Prezentowany narożnik dekoracyjny Altar szary przeznaczony jest do wykładania ścian w trudno dostępnych łączeniach ścian. Idealnie komponuje się z cegłami dekoracyjnymi z kolekcji Altar, a delikatne, szare wybarwienie odpowiednio pasuje do nowoczesnych aranżacji. Montaż narożnika jest łatwy i przebiega bezproblemowo, a kolejne elementy ściśle do siebie przylegają. W naszym asortymencie znajdziesz również inne płytki z kolekcji Altar oraz pozostałe produkty niezbędne do montażu narożników.

    • Szybki montaż
    • Nie wymaga fugowania
    • Łatwy w obróbce
    • Ilość mb w opakowaniu: 0.57 mb

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu420mm
    Szerokość produktu200mm
    Grubość produktu29.5mm
    Waga produktu5kg
    KolorSzary
    Kod produktu5902406630568