Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narzynka Topex M10

Narzynka Topex M10

15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do skrawania metalu możesz użyć między innymi narzynki – stanowi narzędzie, które dołączysz do wiertarki udarowej. W ten sposób zyskasz sprzęt zdolny do wykonywania gwintów zewnętrznych, który przyda Ci się do łączeń i mocowań w czasie wznoszenia różnego rodzaju konstrukcji. Narzynka z szybkotnącej stali wolframowej posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Wśród rozmaitych narzędzi do metalu znajduje się narzynka, która umożliwi Ci jego nacinanie. Łatwo dopasujesz ją i przyłączysz do wielu modeli wiertarek udarowych, zyskując sprzęt odpowiedni do wykonywania gwintów zewnętrznych. Dzięki niej możesz stworzyć samodzielnie dopasowane elementy, które posłużą Ci do mocowania i łączenia części konstrukcyjnych, zapewniając ich trwałość. Prezentowana narzynka została wykonana z szybkotnącej stali z domieszką wolframu, dlatego możesz być pewien, że stanowi narzędzie o doskonałej odporności na ścieranie i idealnie twarde, co pozwoli Ci swobodnie pracować w metalu. Narzędzie to może Ci się przydać zarówno podczas majsterkowania w garażu, jak i w profesjonalnych warsztatach i zakładach przemysłowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Średnica gwintu metrycznegoM10
     MateriałStal wolframowa
     Kod produktu5902062060853