Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narzynka Topex M12

Narzynka Topex M12

15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna w naszej ofercie narzynka, jest produktem wieloostrzowym, który z powodzeniem zastosujesz w trakcie nacinania gwintów zewnętrznych. Element wykonano ze stali wolframowej, która charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą wytrzymałością. Dzięki temu produkt będzie Ci służyć pomimo upływu lat, zachowując przy tym należyty stan.

   Cechy i zalety

    Narzynka to produkt, który przede wszystkim służy do wykonywania prac związanych z obróbką materiałów. Element będzie świetnym dodatkiem do pozostałych akcesoriów w Twoim przydomowym warsztacie. Za sprawą narzynki możesz precyzyjnie wykonać nacinanie zewnętrznych gwintów, nadając im stosowny kształt. Atutem produktu jest przede wszystkim zastosowanie stali wolframowej do jego wykonania, która cechuje się idealną trwałością. Z racji tego, element będzie w doskonałym stanie przez bardzo długi okres czasu. Aby odpowiednio zastosować produkt, zaleca się użycie specjalnej oprawki. Jeżeli poszukujesz innych produktów, które pomogą Ci podczas prac montażowych w Twoim domu, z powodzeniem nabędziesz je w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Średnica gwintu metrycznegoM12
     MateriałStal wolframowa
     Kod produktu5902062060860