Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narzynka Topex M5

Narzynka Topex M5

15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do skrawania metalu przyda Ci się między innymi narzynka. Wystarczy, ze przymocujesz ją do swojej wiertarki udarowej, a zyskasz sprzęt, za pomocą którego możesz swobodnie utworzyć gwinty zewnętrzne. Masz szansę wykorzystać narzynkę zarówno do amatorskiego majsterkowania w garażu, jak i profesjonalnej pracy w zakładzie przemysłowym.

   Cechy i zalety

    Jednym z narzędzi do tworzenia gwintów jest narzynka – za jej pomocą możesz naciąć elementy metalowe z zewnątrz. Taki artykuł przyda Ci się w warsztacie samochodowym i przydomowym garażu do majsterkowania, a także w zakładach przemysłowych i ciesielskich. Narzynkę nałożysz na wiertarkę udarową, co pozwoli Ci na profesjonalne skrawanie metalu. Wykonana z szybkotnącej stali z dodatkiem wolframu cechuje się szczególną odpornością na ścieranie oraz twardą strukturą, co zapewni Ci długi okres użytkowania narzędzia i precyzyjne wykonywanie nacięć. Dzięki wykorzystaniu narzynek możesz wykonać samodzielnie elementy łączeniowe na odpowiedni wymiar, które przydadzą się do wznoszenia konstrukcji i mocowania różnych obiektów.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Średnica gwintu metrycznegoM5
     MateriałStal wolframowa
     Kod produktu5902062060822