LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narzynka Topex M6

Narzynka Topex M6

15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rodzajem narzędzia, które umożliwi Ci wykonanie gwintów zewnętrznych jest narzynka. Wykorzystasz ją za pomocą przyłączenia do wiertarki udarowej – jest mało skomplikowana w użyciu. Dzięki takiemu narzędziu skrawającemu metal, masz szansę na samodzielne wyrobienie trwałych elementów do łączenia i mocowania konstrukcji lub obiektów.

   Cechy i zalety

    Narzynka to specjalne narzędzie, które umożliwi Ci wykonanie odpowiednich gwintów zewnętrznych. Nałożysz je z łatwością na wiertarkę udarową – pasuje do wielu modeli. Taki sprzęt przyda Ci się do profesjonalnego skrawania metalu. Za pomocą narzynki natniesz elementy w odpowiedni sposób, tworząc gwint zewnętrzny przydatny w wielu pracach budowlanych, konstrukcyjnych i remontowych. Dzięki niej wykonasz dopasowane elementy łączeniowe i mocujące, co zapewni Ci trwałości spojeń. Narzynka jest wyrobiona z szybkotnącej stali wolframowej, dzięki czemu stanowi narzędzie, które posłuży Ci przez długi czas – jest wyjątkowo twarde i odporne na ścieranie. Może Ci się przydać w pracach warsztatowych, podczas majsterkowania, a także w profesjonalnym zakładzie przemysłowym.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Średnica gwintu metrycznegoM6
     MateriałStal wolframowa
     Kod produktu5902062060839