Zobacz więcej Gwintowniki i narzynki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gwintowniki i narzynki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narzynka Topex M8

Narzynka Topex M8

15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana narzynka, będzie Ci z powodzeniem służyć podczas prac montażowych. Za sprawą produktu, możesz z łatwością naciąć gwinty zewnętrzne. Do wykonania elementu zastosowana została stal wolframowa, cechująca się przede wszystkim znakomitą trwałością. Wobec tego produkt zachowa kształt nadany przez producenta i posłuży Ci wiele lat.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt w postaci narzynki doskonale sprawdzi się w trakcie obróbki materiałów na terenie Twojego gospodarstwa domowego. Element przede wszystkim warto posiadać w przydomowym warsztacie. Za pomocą produktu możesz szybko i sprawnie wykonać cięcia gwintów zewnętrznych. Bez wątpienia zaletą narzynki jest materiał użyty do jej wykonania – stal wolframowa, która charakteryzuje się świetną wytrzymałością. Dzięki temu element pozostanie w doskonałym stanie oraz będzie Ci służyć przez wiele lat. Narzynkę zastosujesz bezpośrednio ze specjalną oprawką, które zapewni Ci komfort w trakcie nacinania i utrzymywania produktu. W prezentowanej ofercie możesz również z powodzeniem nabyć specjalny zestaw z narzynkami o zróżnicowanej średnicy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTopex
     Średnica gwintu metrycznegoM8
     MateriałStal wolframowa
     Kod produktu5902062060846