Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona pomidor Alicante Verve

Nasiona pomidor Alicante Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona pomidor Alicante Verve to odmiana o wczesnej wegetacji. Wyróżnia się plennością, a także jest ceniona ze względu na smak. Przeznaczona do uprawy rolnej lub ogrodowej. Świeży pomidor z Twojej działki będzie doskonałym uzupełnieniem wielu potraw. Jeżeli jesteś na etapie wyboru warzyw, zajrzyj do naszej oferty. Z nasionami Verve stworzysz ekologiczną hodowlę ulubionych gatunków.

   Cechy i zalety

    Okres letni obfituje w świeże warzywa, których nie może zabraknąć również na Twojej działce. Nasiona pomidor Alicante Verve po wyrośnięciu zapewniają obfite plony przez okres lipca, sierpnia i września. Zanim jednak będziesz cieszyć się smacznymi pomidorami, przygotuj je do wysiewu. Na przełomie marca i kwietnia ważne jest umieszczenie ich na tacce i ustawienie na ciepłym parapecie lub po prostu w szklarni. Jeżeli posiadasz propagator, możesz je umieścić w tym urządzeniu, które zapewni nasionom idealne warunki do wczesnego rozwoju. Pamiętaj także o odpowiednim nawilżaniu. W maju i czerwcu możesz przenieść je do gruntu rolnego bądź przygotowanego na terenie ogrodu. Aby nasiona pomidor Alicante Verve miały optymalne warunki do wzrostu, gleba powinna być wilgotna i przewiewna. Roślina osiąga nawet do dwóch metrów wysokości.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny2000mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniudobrze przewiewna gleba
    Instrukcje dotyczące podlewaniaumieścić tace do wysiewu na ciepłym parapecie lub w szklarni; aby uzyskać najlepsze wyniki, umieścić tacę do wysiewu w propagatorze; regularnie nawilżać
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516637