icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Warzywa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Warzywa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona pomidor Alicante Verve

Nasiona pomidor Alicante Verve

2,68
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nasiona pomidor Alicante Verve to odmiana o wczesnej wegetacji. Wyróżnia się plennością, a także jest ceniona ze względu na smak. Przeznaczona do uprawy rolnej lub ogrodowej. Świeży pomidor z Twojej działki będzie doskonałym uzupełnieniem wielu potraw. Jeżeli jesteś na etapie wyboru warzyw, zajrzyj do naszej oferty. Z nasionami Verve stworzysz ekologiczną hodowlę ulubionych gatunków.

  Cechy i zalety

  Okres letni obfituje w świeże warzywa, których nie może zabraknąć również na Twojej działce. Nasiona pomidor Alicante Verve po wyrośnięciu zapewniają obfite plony przez okres lipca, sierpnia i września. Zanim jednak będziesz cieszyć się smacznymi pomidorami, przygotuj je do wysiewu. Na przełomie marca i kwietnia ważne jest umieszczenie ich na tacce i ustawienie na ciepłym parapecie lub po prostu w szklarni. Jeżeli posiadasz propagator, możesz je umieścić w tym urządzeniu, które zapewni nasionom idealne warunki do wczesnego rozwoju. Pamiętaj także o odpowiednim nawilżaniu. W maju i czerwcu możesz przenieść je do gruntu rolnego bądź przygotowanego na terenie ogrodu. Aby nasiona pomidor Alicante Verve miały optymalne warunki do wzrostu, gleba powinna być wilgotna i przewiewna. Roślina osiąga nawet do dwóch metrów wysokości.

  • Nadaje się do spożycia

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaVerve
  Zakładana wysokość rośliny2000mm
  Okres sadzeniaV - VI
  Okres zbioruVII - IX
  Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
  Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniudobrze przewiewna gleba
  Instrukcje dotyczące podlewaniaumieścić tace do wysiewu na ciepłym parapecie lub w szklarni; aby uzyskać najlepsze wyniki, umieścić tacę do wysiewu w propagatorze; regularnie nawilżać
  Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
  Kod produktu3663602516637