Zobacz więcej Lampy warsztatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie techniczne

Strzałka w prawo

Lampy warsztatowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Naświetlacz LED 30 W 6000 K IP65 przenośny

Naświetlacz LED 30 W 6000 K IP65 przenośny

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naświetlacz LED przenośny to urządzenie, które okaże się przydatne nie tylko w gospodarstwie domowym, ale i warsztacie, czy podczas prac budowlanych lub remontowych. Produkt zapewnia doświetlenie wybranej przestrzeni. Atutem jest przemyślana budowa i możliwość przenoszenia naświetlacza w wybrane miejsce. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja.

   Cechy i zalety

    Naświetlacz LED 30 W 6000 K IP65 przenośny doskonale sprawdzi się podczas prac remontowych, budowlanych lub w innych sytuacjach, kiedy potrzebujesz dostępu do dodatkowego światła. Urządzenie ma niewielkie wymiary, dzięki czemu jest łatwe w przechowywaniu i nie zajmuje dużo miejsca. Mimo niepozornego wyglądu emituje intensywne światło. Atutem jest także energooszczędność, którą wyróżnia się naświetlacz. Technologia LED zapewnia małe zużycie energii elektrycznej, co pozytywnie wpłynie na Twoje rachunki za zużycie prądu. Naświetlacz LED przenośny został wykonany ze szkła i metalu. Hermetyczna obudowa jest odporna na pył oraz wodę. Dzięki temu wszystkie zawarte w niej elementy są skutecznie chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

    • Energooszczedny
    • Małe wymiary
    • Hermetyczny

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP65
    Lumeny2600lm
    Moc w watach30W
    Napięcie zasilania220 - 240V
    KolorCzarny
    Kod produktu5900280942593