Produkty

Naturalny rozpuszczalnik i odplamiacz Starwax 100 ml

Kliknij aby powiększyć

Naturalny rozpuszczalnik i odplamiacz Starwax 100 ml

Marka: Starwax

Marka: Starwax

Kod: 774086

|
 • szybko usuwa taśmy malarskie, naklejki, etykiety
 • odtłuszcza
 • odplamia
 • przyjemny zapach cytrusów
Rozpuszczalnik i odplamiacz umożliwia szybkie i sprawne usuwania smoły, smaru lub oleju. Znajduje się w wygodnym rozpryskiwaczu, za sprawą czego rozprowadzisz go szybko i sprawnie. Cechuje się przyjemnym zapachem, gdyż powstał na bazie naturalnej terpeny ze skórek brazylijskiej pomarańczy. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje środków czyszczących.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.5 cm

Wysokość opakowania

13.5 cm

Szerokość opakowania

4.5 cm

Waga brutto

0.11 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Właściwości

usuwa plamy i zabrudzenia z: piany poliuretanowej, smoły, krwi, smarów, pasty do butów, wosku, wina, kleju, kitu, szminki, naklejek, mokrych farb, flamastrów, oleju silikonowego

Parametry indywidualne

Marka

Starwax

Nr referencyjny

00002

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

spray

Pojemnik

puszka

Rozpuszczalnik i odplamiacz sprawnie rozpuszcza olej, smołę, smary, a także tłuszcze roślinne i mineralne – jest to zatem preparat wielozadaniowy. Stosowany jest zarówno w warsztatach, jak i gospodarstwach domowych podczas czyszczenia obiektów użytku codziennego. Spełnia nie tylko funkcję czyszczącą, ale także dezodoryzującą, ponieważ powstał na bazie naturalnej terpeny ze skórek brazylijskiej pomarańczy, cechujących się przyjemnym zapachem. Umożliwia również sprawne usuwanie taśmy malarskiej i rozmaitych naklejek, ponieważ skutecznie rozpuszcza klej. Rozprowadzisz go z łatwością, gdyż znajduje się w wygodnym rozpryskiwaczu. Proponujemy różne rodzaje środków czyszczących, za sprawą czego możesz z łatwością wybrać preparat spełniający Twoje wymagania.
Ocena
3 komentarze
26.09.2018
Polecam używam już drugie opakowanie, naklejki schodzą bez problemu.
05.12.2017
Musiałam wyczyścić drzwi po foli z klejem . Klej przyschnął i nic go nie ruszało. Starwax świetnie sobie poradził, bez wysiłku . Jestem mega zadowolona z zakupu .
12.02.2017
Daje jedną gwiazdkę że ładnie pachnie. Może ktoś w fabryce pomylił etykiety, ale ten preparat nie wykonuje tego co jest na nim napisane. Dziadostwo, nadaje się jako odświeżacz powietrza do toalet. Nie polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Pielęgnacja domowego sprzętu RTV

 • Narzędzia i artykuły

  Chemia w służbie czystości toalety

 • Urządzanie

  Jak wydłużyć żywotność dywanów?

Ocena i komentarz dla:

Naturalny rozpuszczalnik i odplamiacz Starwax 100 ml