Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 317 funny pets

Nawilżacz ceramiczny Metrox nr 317 funny pets

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżacz funny pets jest przeznaczony do pokoju dziecięcego, gdzie jego zadaniem jest orzeźwianie i oczyszczanie powietrza, zwłaszcza w sezonie grzewczym. Urządzenie, po zawieszeniu na grzejnik, pobiera z niego ciepło i emituje przyjemną parę wodną. Jego obecność zostanie z pewnością zaakceptowane przez Twoją pociechę, gdyż produkt ma kształt barwnego zwierzątka, stanowiącego ładną dekorację pomieszczenia. Produkt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Nawilżacz z serii funny pets warto zastosować w pokoju dziecięcym, jako praktyczny element do wzbogacania powietrza w pomieszczeniu parą wodną. Jego użycie gwarantuje zwiększoną odporność dzieci na sezonowe infekcje oraz różnego rodzaju alergie wziewne. Produkt ma formę ceramicznego pojemnika podwieszanego na grzejniku, z którego pobiera energię cieplną – działa więc w sposób ekonomiczny i nie wymagający dużych nakładów finansowych. Posiada także atrakcyjny dla dzieci kształt kolorowych zwierzątek, które z pewnością staną się doskonałą dekoracją pokoiku Twojej pociechy. Nawilżacz jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy go bowiem regularnie uzupełniać wodę w zbiorniku i cieszyć się rześką atmosferą otoczenia. W naszych sklepach znajdziesz także inne wzory nawilżaczy, pasujących do salonów, sypialni lub kuchni.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     MateriałCeramika
     Instrukcje użytkowanianawilżacz przed pierwszym użyciem włożyć do wody na 24 h
     PrzeznaczenieDo nawilżania powietrza oraz jako dekoracja
     Kod produktu5908230161568