icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz ceramiczny Metrox Princess

Nawilżacz ceramiczny Metrox Princess

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nawilżacz ceramiczny z podobizną księżniczki znanej z animowanej baśni Disneya uzdatni efektywnie powietrze w każdym pomieszczeniu, a pasuje szczególnie do pokoju Twojego dziecka. Podczas sezonu grzewczego poziom wilgotności w mieszkaniu jest zbyt niski, a urządzenie to pozwala go zwiększyć. Nawilżacz ceramiczny jest łatwy w użyciu – wystarczy, że powiesisz go na grzejniku.

  Cechy i zalety

  Ceramiczny nawilżacz przeznaczony jest do uzdatniania powietrza w pomieszczeniu. Ten model posiada ozdobę w postaci wizerunku księżniczki – bohaterki „Śpiącej królewny”, znanej z kreskówki Disneya – dlatego możesz wykorzystać nawilżacz jako funkcjonalną dekorację pokoju dziecka. Przydatny jest szczególnie podczas sezonu grzewczego, kiedy powietrze jest znacznie przesuszone z powodu działania kaloryferów. Model ceramiczny łatwo zawiesisz na każdym rodzaju grzejnika – wysoka temperatura sprawia, że woda zaczyna parować i nawilża powietrze w pomieszczeniu. Naczynie to wykazuje dużą odporność na wysoką temperaturę, ponieważ zostało wykonane z gliny – materiał ten z powodu naturalnych właściwości zapewnia również zwiększoną wydajność parowania i pozwala zachować czyste powietrze.

  • Uzupełnianie wody ręcznie do zbiornika z wodą

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaMetrox
  Objętość600ml
  MateriałCeramika
  WzórNr 309
  Kod produktu5908230160523