Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz powietrza Metrox nr 104
Strzałka w prawo

Nawilżacz powietrza Metrox nr 104

16,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nawilżacz z wkładem stosuje się do uzdatniania powietrza zwłaszcza w sezonie grzewczym. Łatwo zawiesisz go na każdym rodzaju grzejnika, którego ciepło zapewni wydzielanie wilgoci. Dzięki temu, że urządzenie jest wyposażone w specjalny wkład filtrujący z bawełny, wydajność jego parowania jest optymalna i powietrze w Twoim pomieszczeniu staje się zdrowsze.

  Cechy i zalety

  Ten rodzaj nawilżacza zapewnia łatwy i ekonomiczny sposób na osiągnięcie właściwego poziomu wilgotności powietrza w danym pomieszczeniu. Ciepło emitowane przez grzejnik sprawi, że będzie wydzielał parę – wystarczy że zawiesisz go za pomocą specjalnych haczyków. W odróżnieniu od innych nawilżaczy, ten model nie zużywa energii elektrycznej, dzięki czemu unikniesz dodatkowych kosztów. Produkt posiada specjalny wkład filtrujący, który ma bawełnianą, kapilarną strukturę, przez co parowanie jest bardziej intensywne. Wykonany z tworzywa sztucznego nawilżacz jest wyposażony we wskaźnik poziomu wody, dlatego łatwo zauważyć, kiedy należy ją uzupełnić. Zastosowanie takiego urządzenia pomoże Ci uzyskać odpowiednie dla zdrowia powietrze w domu czy biurze.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetrox
   Kod produktu4000603101049