Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawilżacz powietrza Metrox nr 111
Strzałka w prawo

Nawilżacz powietrza Metrox nr 111

26,88
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżacz powietrza na kaloryfer wykonany został z polistyrenu, więc jest odporny na działanie wysokiej temperatury, charakterystycznej dla instalacji grzewczej. Cechuje się on białym kolorem, który jest niezwykle uniwersalny, więc z łatwością dopasujesz produkt do barw, jakimi cechuje się Twoja łazienka. Wyposażony on został w pływak, który wskazuje na zawartość pozostałej wody, więc nigdy nie zapomnisz o jej uzupełnianiu.

   Cechy i zalety

    Nawilżacz powietrza pozwoli Ci na zachowanie odpowiedniej wilgotności we wnętrzach. Wykonany on został z polistyrenu, czyli materiału odpornego na działanie wilgoci oraz wysokiej temperatury, dzięki czemu na długo zachowuje on nienaganny wygląd. Produkt cechuje się białym kolorem, który jest niezwykle subtelny, za sprawą czego z łatwością skomponujesz go z wnętrzem utrzymanym w dowolnych barwach. Nawilżacz posiada wkład zwiększający powierzchnię parowania wody, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej efektywny. Posiada on optymalne wymiary, więc z łatwością dopasujesz go do każdego kaloryfera. Zastosowanie nawilżacza pozwoli Ci na zoptymalizowanie kosztów w sezonie grzewczym, ponieważ wilgotne powietrze szybciej się nagrzewa.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     KolorBiały
     Kod produktu4000603101117