Zobacz więcej Nawozy do trawników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do trawników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do trawników Anty Mech 5 kg

Nawóz do trawników Anty Mech 5 kg

49,98
/ szt.
10
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do trawników Anty Mech zapewni ochronę trawnika przed mchem na Twojej działce. Za jego pomocą przeprowadzisz zapobiegawcze nawożenie praktycznie każdej murawy. Produkt wzbogacono o żelazo. Dzięki temu jest on skuteczny w eliminowaniu niepożądanego mchu. Nawóz doskonale odżywi trawnik na Twojej działce. W ten sposób ochronisz go przed potencjalnymi chorobami.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz skutecznego produktu do ochrony trawników, który zabezpieczyłby go przed występowaniem mchu? Nie zwlekaj i koniecznie kup nawóz do trawników Anty Mech 5 kg. Ten wieloskładnikowy nawóz granulowany przeznaczony został do interwencyjnego i zapobiegawczego nawożenia wszystkich rodzajów murawy. Nowoczesna oraz bogata w żelazo formuła skutecznie eliminuje niepożądany w trawniku mech, zapewniając jednocześnie równomierne i pełne odżywianie całej murawy. Nawóz do trawników Anty Mech zaaplikujesz między marcem a wrześniem. Dzięki niemu zyskasz intensywnie zieloną trawę, naturalnie odporną na choroby. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz szeroki wybór nawozów, z których pomocą wyeliminujesz mech ze swojego trawnika.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu100mm
     Szerokość pojemnika300mm
     Wysokość pojemnika350mm
     Waga (kg)5kg
     Kod produktu5901688875278