Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz uniwersalny Biopon 5 kg + 25%

Nawóz uniwersalny Biopon 5 kg + 25%

59,98
/ szt.
9,60
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz uniwersalny Biopon to idealnie opracowany zestaw składników pokarmowych, który nadaje się do pielęgnacji kwiatów, drzew, owoców oraz warzyw. Wpływa na intensywny wzrost oraz rozwój roślin. W składzie znajdziesz zatem azot, fosfor, potas, magnez, siarkę oraz mikroelementy. Najlepiej stosować preparat od marca do połowy września, w zależności od siewu i sadzenia.

   Cechy i zalety

    Nawóz uniwersalny Biopon to preparat o szerokim zastosowaniu, który możesz używać w swoim ogrodzie, na balkonie czy też tarasie. Wszędzie tam, gdzie masz kwiaty, drzewa, owoce, krzewy czy warzywa, warto go aplikować regularnie. Unikatowa kompozycja składników wpływa na rozwój i wzrost roślin. Właśnie dlatego w składzie znajdziesz azot, czyli podstawowy element budulcowy. Poza tym wśród składników jest fosfor wzmacniający system korzeniowy oraz potas wpływający na kwitnienie i owocowanie. Nawóz uniwersalny Biopon działa szybko i skutecznie. Co więcej możesz go aplikować również na swój trawnik. W zależności od siewu czy sadzenia, stosuj preparat od marca do połowy września. Preparat ma formę granulatu. Zobacz też innego rodzaju nawozy w naszej ofercie.

    • Nawóz uniwersalny

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu225mm
    Pokrycie250m²
    Szerokość pojemnika270mm
    Wysokość pojemnika270mm
    Waga (kg)6.25kg
    Typ pojemnikaWiadro
    Okres stosowaniaOd marca do września
    SkładNPK (Mg, S) 8,9 : 5 : 9,2 (3 : 28): 8,9% azot (N), 5% pięciotlenek fosforu (P2O5), 9,2% tlenek potasu (K2O), 3% tlenek magnezu (MgO), 28% trójtlenek siarki (SO3), 0,03% (B), 0,12% (Cu), 0,18% (Fe), 0,18% (Mn), 0,01% (Mo), 0,03% (Zn); zawiera superfosfat
    Kod produktu5904517348615