Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity aluminiowe Diall 3 x 10 mm 20 szt.

Nity aluminiowe Diall 3 x 10 mm 20 szt.

3,38
/ opak.
0,17
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nity aluminiowe możesz wykorzystać w celu uzyskania trwałych połączeń. Produkt przeznaczony jest do łączenia konstrukcji metalowych lub z tworzyw sztucznych. Nit ma konstrukcję zrywalną, która pasuje do większości nitownic. W zestawie znajdziesz 20 szt. produktu, co umożliwi Ci uzyskanie stabilnych połączeń w wielu miejscach.

   Cechy i zalety

    Nity przeznaczone są do łączenia produktów wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Produkt wykonano z aluminium dzięki czemu jest lekki i wyróżnia się właściwościami antykorozyjnymi. Trzpień stalowy zapewnia stabilność podczas nitowania. Produkt ma konstrukcję zrywalną, dzięki czemu do jego montażu możesz wykorzystać niemal każdą nitownicę. Nity zapewniają wygodę podczas połączenia, dając Ci możliwość wskazania dokładnego miejsca, w którym ma nastąpić wzmocnienie konstrukcji. Uzyskane połączenie jest solidne bez konieczności spawania elementów. W zestawie znajduje się 20 nitów, dzięki czemu możesz dokonać łączeń w wielu punktach konstrukcji. Dostępne są również nity o innych rozmiarach, które pozwolą Ci połączyć niemal wszystkie elementy metalowe.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu10mm
     Średnica produktu3mm
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     MateriałAluminium i stal
     Przeznaczenieprace budowlane
     Kod produktu5906675090542