Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity aluminiowe Diall 4,0 x 8,0 mm 20 szt.

Nity aluminiowe Diall 4,0 x 8,0 mm 20 szt.

4,18
/ opak.
0,21
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt możesz wykorzystać podczas rozmaitych prac remontowo-budowlanych oraz warsztatowych – nity świetnie sprawdzą się do różnych blach. Wyrób zaprojektowano tak, by był wygodny w stosowaniu – ma niewielki rozmiar oraz wagę, a jego kształt został specjalnie wyprofilowany. Trwałe materiały, z których go wykonano, zapewniają mu długowieczność.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz produktu, który usprawni Twoje prace remontowo-budowlane oraz hobbystyczne? W tym celu możesz zaopatrzyć się w przedstawione tutaj nity – elementy doskonale sprawdzą się podczas łączenia różnych blach oraz w czasie mocowania ich do konstrukcji nośnej. Wyrób ma specjalny kształt, dzięki czemu praca z jego wykorzystaniem jest wyjątkowo wygodna – szybko wykonasz swoje obowiązki, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Produkt zaprojektowano tak, by mocowanie stworzone za jego pomocą było niezwykle trwałe – wykonano go z aluminium oraz stali. Odpowiednie właściwości wytrzymałościowe sprawiają, że nity są odporne na wygięcia, złamania oraz inne uszkodzenia mechaniczne – zbudowana przez Ciebie konstrukcja na długo pozostanie w nienaruszonym stanie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu8mm
     Średnica produktu4mm
     Liczba sztuk w opakowaniu20
     MateriałAluminium i stal
     Przeznaczenieprace budowlane
     Kod produktu5906675090559