Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity wzmocnione Rapid wiertło śr. 4 x 14 mm 50 szt.
Strzałka w prawo

Nity wzmocnione Rapid wiertło śr. 4 x 14 mm 50 szt.

21,98
/ opak.
0,44
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczne nity wzmocnione pomogą Ci podczas tworzenia domowych i przydomowych konstrukcji. Mogą Ci one posłużyć np. jako część łącząca elementy podczas budowy ogrodzenia. Materiał wykorzystany do wykonania produktu to stal. Dzięki temu element jest odporny na ścieranie oraz na mechaniczne uszkodzenia. Do jego montażu warto zastosować klasyczny młotek ślusarskich lub nitownicę.

   Cechy i zalety

    Nit znajdzie zastosowanie podczas remontowych prac na terenie Twojej posesji jako dodatkowy element do łączenia metalowych, drewnianych lub plastikowych powierzchni. Możesz go wykorzystać podczas okrywania dachu, jak również budowy ogrodzenia. Dzięki wysokiej szczelności sprawdzi się także podczas tworzenia instalacji. Element należy umieścić w uprzednio wywierconym otworze i następnie zakuć jego trzpień poprzez użycie młotka lub nitownicy. Do jego produkcji użyto stopu aluminium, który nadaje jego budowie wysokiej odporności na ścieranie oraz korodowanie, przez co możesz go wykorzystywać w miejscach o dużym zawilgoceniu. W zależności od potrzeb, produkt ten możesz zakupić także w innych rozmiarach, spośród dostępnych w naszym bogatym asortymencie.

    • Nit wzmocniony
    • Główka z aluminium, trzpień ze stali

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu4mm
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaRapid
    Liczba sztuk w opakowaniu50
    MateriałAluminium
    KompatybilnośćModele: RP10, RP40, RP60, RP100
    PrzeznaczenieŁączenie szerokiej gamy materiałów, takich jak błotniki, pokrycia z metalu i innych tworzyw sztucznych, mocowanie różnego rodzaju oznakowań i blachy
    Kod produktu4051661013454