Zobacz więcej Nity

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Nity

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nity wzmocnione Rapid wiertło śr. 4 x 18 mm 50 szt.
Strzałka w prawo

Nity wzmocnione Rapid wiertło śr. 4 x 18 mm 50 szt.

21,98
/ opak.
0,44
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczne nity wzmocnione powinny Ci się przydać podczas tworzenia domowych i przydomowych konstrukcji. Mogą Ci one posłużyć jako łącznik elementów budowy ogrodzenia i nie tylko. Do wytworzenia produktu zastosowano aluminium, które sprawia, że jest on odporny na ścieranie oraz na inne uszkodzenia. Do prawidłowego zamontowania produktu można wykorzystać klasyczny młotek ślusarski lub nitownicę.

   Cechy i zalety

    Nit znajdzie zastosowanie jako dodatkowy element do pracy zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i przydomowym garażu. Produkt umożliwia tworzenie trwałych połączeń między podłożami wykonanymi z drewna, plastiku, gumy czy też drewna. Możesz go zastosować podczas budowy ogrodzeń, tworzenia okładzin dachowych, jak również jako element montażowy domowych instalacji. Aby produkt pełnił swoją funkcję przez długi czas, do jego produkcji użyto stopu aluminium, który nadaje jego budowie wysokiej odporności na ścieranie oraz korodowanie. Trzpień nitu szybko i trwałe zakujesz przy użyciu młotka lub też nitownicy. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór nitów w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością wybierzesz odpowiedni dla siebie model.

    • Nit wzmocniony
    • Główka z aluminium, trzpień ze stali

    Specyfikacja techniczna

    KompatybilnośćModele: RP10, RP40, RP60, RP100
    PrzeznaczenieŁączenie szerokiej gamy materiałów, takich jak błotniki, pokrycia z metalu i innych tworzyw sztucznych, mocowanie różnego rodzaju oznakowań i blachy
    Kod produktu4051661013461