Produkty

Nóż do cięcia wykładzin Magnusson

Kliknij aby powiększyć

Nóż do cięcia wykładzin Magnusson

Marka: Magnusson

Marka: Magnusson

Kod: 318361

|
 • ergonomiczny uchwyt
 • posiada schowek na zapasowe ostrza
 • dożywotnia gwarancja
Nóż do cięcia wykładzin Magnusson to produkt, który sprawdzi się podczas remontu w Twoim domu. Dzięki temu produktowi wygodnie i szybko przytniesz wykładzinę do pożądanych wymiarów. Nóż jest wytrzymały i odpowiednio ostry. W naszym asortymencie możesz znaleźć także inne produkty do cięcia: dywanów, wykładzin oraz pozostałych materiałów wykończeniowych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9.5 cm

Wysokość opakowania

28 cm

Szerokość opakowania

14 cm

Waga brutto

0.21 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

cięcie paneli winylowych i wykładzin

Zawartość zestawu

nóż, dwustronne ostrza

Parametry indywidualne

Marka

Magnusson

Gwarancja

dożywotnia

Nr referencyjny

8603

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ABS
Nóż do cięcia wykładzin Magnusson to bardzo wygodny w stosowaniu produkt. Jest wyposażony w ergonomiczny uchwyt. Dzięki temu trzymanie go w dłoni jest wyjątkowo wygodne. Samo cięcie, nawet dużych ilości wykładziny, nie będzie Cię męczyło. Nóż do cięcia wykładzin Magnusson to przyrząd wyposażony w schowek na zapasowe ostrza. W przypadku jego stępienia szybko przywrócisz nożu pełną sprawność. Na produkt ten oferowana jest dożywotnia gwarancja. Potwierdza ona dużą trwałość produktu, co zawdzięcza wykonaniu z ABS. Nóż do cięcia wykładzin Magnusson nadaje się do cięcia paneli winylowych oraz wykładzin. Nasz asortyment pozwoli Ci na dopasowanie ostrza do cięcia materiału wykończeniowego, który stosujesz w swoim domu.
Ocena
1 komentarz
05.11.2019
Nóż pomyślany dobrze i na oryginalnych ostrzach z kompletu docinał bardzo ładnie. Niestety ostrza magnusson z Castoramy do tego noża do jakaś nędza. Bardzo szarpały i niestety trzeba było jechać ręcznie. Więc wyrzucone 40 zł. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Miło nam słyszeć, że jest Pan zadowolony z zakupu noża. :) Zmartwiły nas natomiast opisane kwestie dotyczące wspomnianych ostrzy. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z jednym z naszych doradców z Działu Drewno, który postara się ustalić przyczyny takiego zachowania produktu i chętnie doradzi, co należy zrobić, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Jednocześnie przypominamy, że naszych sklepach istnieje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnej, wybranej przez siebie lokalizacji.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Usuwanie starych wykładzin za pomocą zrywaków

 • Narzędzia i artykuły

  Wszystko, co powinno wiedzieć się o nożach

 • Narzędzia i artykuły

  Jaki nóż dla majsterkowicza? Wybieramy noże precyzyjne i specjalistyczne

Ocena i komentarz dla:

Nóż do cięcia wykładzin Magnusson