Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż z ostrzem segmentowym Olfa BN-L 18 mm
Strzałka w prawo

Nóż z ostrzem segmentowym Olfa BN-L 18 mm

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż segmentowy możesz zastosować w czasie wykonywania różnych prac remontowo-budowlanych, monterskich i hobbystycznych. Posiada wygodny uchwyt w kolorze żółtym, który doskonale dopasowuje się do dłoni. Wysuwane ostrze podzielone jest na segmenty – po zużyciu jednego fragmentu ostrza można go odłamać i korzystać z kolejnej, ostrej części.

   Cechy i zalety

    Nóż segmentowy to uniwersalne narzędzie przeznaczone do szybkiego i sprawnego cięcia różnych materiałów. Wykorzystasz go zarówno podczas remontu, na przykład przy cięciu tapety, wykładzin podłogowych, cienkiej sklejki, pianki poliuretanowej, materiałów izolacyjnych, gumy jak i podczas prac instalacyjnych do odizolowania kabli. Nóż przyda się w każdym gospodarstwie domowym do drobnych napraw. Wygodny uchwyt, który został wyprofilowany zgodnie z kształtem dłoni zapewnia wysoki komfort pracy. Ostrze ze stali narzędziowej będzie Ci służyć przez długi czas. Jego konstrukcja umożliwia odłamanie stępionego segmentu - wówczas możesz wysunąć nowy fragment ostrza na pożądaną długość. Po pracy ostrze należy schować w obudowie, dzięki czemu nóż pozostaje bezpieczny w czasie przechowywania czy przenoszenia, a ostrze nie będzie się tępić. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje noży – od uniwersalnych, monterskich noży po skalpele do precyzyjnych zastosowań.

    • Ergonomiczny uchwyt z wysokiej jakości ABS
    • Wzmocniona prowadnica ostrza ze stali nierdzewnej grubości 0,8mm
    • Bezstopniowe wysunięcie ostrza blokowane pokrętłem

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ostrza18mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ ostrza nożaOstrze wymienne
    Materiał ostrzaStal
    Kod produktu0091511100327