Produkty

Nożyce elektryczne do żywopłotu 450 W

Kliknij aby powiększyć

Nożyce elektryczne do żywopłotu 450 W

Kod: 620780

|
 • do koszenia młodych lub małych krzewów
 • łatwa obsługa
 • lekka konstrukcja
 • ostrza dwustronne
 • podwójny wyłącznik bezpieczeństwa
 • funkcja natychmiastowego zatrzymywania ostrza
Za pomocą nożyc elektrycznych, w wygodny sposób przytniesz znajdujący się w ogrodzie żywopłot oraz gałęzie drzew lub krzewów. Urządzenie zostało wyposażone w hamulec oraz zabezpieczenie włącznika, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Nożyce posiadają podwójne ostrze, które nie tylko minimalizuje wibracje, ale także sprawia, że przycięcie roślin zajmie Ci mniej czasu niż dotychczas.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

74 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

11 cm

Waga brutto

2.55 kg

Długość listwy tnącej

410 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

przycinanie żywopłotów i brzegów trawnika, formowanie iglaków

Emisja hałasu

98 dB

Maksymalna średnica cięcia

16 mm

Moc urządzenia

450 W

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

ostrza dwustronne zmniejszają poziom drgań; dwa przełączniki bezpieczeństwa zapobiegają przypadkowemu uruchomieniu

Gwarancja

1 rok

Nr referencyjny

HTEG30B-450

Nożyce elektryczne mogą się przydać w niemal każdym ogrodzie, gdzie umożliwią szybkie przycięcie gałęzi drzew oraz krzewów. Urządzenie nadaje się również do modelowania żywopłotu, który dzięki zabiegowi odzyska atrakcyjny wygląd i stanie się ozdobą posesji. Nożyce zostały wyposażone w podwójne, minimalizujące wibracje ostrze – przez co przycinanie roślin będzie wymagać mniejszego nakładu pracy niż dotychczas. Urządzenie posiada także hamulec, dzięki któremu w dowolnej chwili zatrzymasz jego pracę. Przed przypadkowym uruchomieniem nożyc, chroni je wbudowane zabezpieczenie włącznika. Specjalnie wyprofilowany uchwyt zapewnia wygodne trzymanie urządzenia i zapobiega przed jego przypadkowym wyślizgnięciem się z dłoni.
Ocena
9 komentarzy
23.10.2016
mam i używam do przecinania żywopłotu. póki co nie zawiodłem się na sprzęcie. wieć mogę polecić. @zett - w moim małym mieście Wrocławiu są dostępne ;)
02.09.2016
I jeszcze jedno- kupiłbym następny egzemplarz na ostatnie przycięcia, ale... nie chce mi się jechać kilkadziesiat kilometrów. Bowiem w moim małym mieście- Katowicach- ten sprzęt jest w Castoramie niedostępny. :((
02.09.2016
Uzupełnienie- nożyce po trafieniu na pręt ogrodzenia-...odkształciła się w jednej trzeciej jedna z części tnących, Harmonijka light. Poprzednie nożyce po prostu zatrzymywały się z powodu zbyt dużego oporu. Akumulatorowe robią to samo. Zatem... korekta do mojej poprzedniej, zbyt entuzjastycznej opinii. Nożyce ok, ale "noże" delikatne strasznie.
02.06.2016
Wczoraj odmówiły mi posłuszeństwa nożyce o podobnej mocy. Kupiłem je jakieś 4-5 sezonów temu, chyba za około 130-140 zł. No i dziś kupiłem TE nożyce i... jest super. Ten sprzęt jest 2 razy lżejszy! Mam około 35 metrów żywopłotu, co przy ciężkich nożycach daje popalić dłoniom. Dziś rano pięknie dokończyłem cięcie. Polecam- kosztuje grosze, a mamy dość silny i lekki sprzęt, No i ostre jak brzytwa ostrza ;). Mam porównanie z tym starym sprzętem. Zatem jeśli komuś zaczyna zamiast ciąć- szarpać żywopłot, jeśli zaczyna pachnieć "iskrami" z wnętrza, jeśli zaczyna szwankować automatyczny hamulec- biegiem do Castoramy po nożyce OPP 450W ! Nawet jeśli miałyby starczyć na 2 sezony- warto.
13.05.2016
Bardzo podstawowe nożyce, ale przydatne do drobnych krzewów, tuji itp
25.04.2016
Nawet nie wrte swojej ceny obciolem kilka tujek i poleciał dymek przestaly dzialac odradzam kupno tych pseldo nozyc
22.03.2016
Od kiedy mam te nożyce, prace z zywopłotem wykonuej się znacznie szybciej!
26.02.2016
sprzęt szybko rozprawia się z niepotzrebnymi gałęziami. Naprawdę działa bez zarzutu!
13.08.2015
Proste nożyce elektryczne, do żywopłotu nadają się idealnie. Właściwie tylko do żywopłotu się nadają, większe gałęzie nie ma za bardzo szans przeciąć, brakuje mocy. Nie zmienia to postaci rzeczy, że jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza za tą cenę
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak przycinać i formować żywopłot?

 • Ogród

  Elektronarzędzia do krzewów, drzew i żywopłotów

 • Ogród

  Rośliny do formowania – najlepsze gatunki

Ocena i komentarz dla:

Nożyce elektryczne do żywopłotu 450 W