Zobacz więcej Nożyce spalinowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Nożyce do żywopłotu

Strzałka w prawo

Nożyce spalinowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce spalinowe do żywopłotu Mountfield

Nożyce spalinowe do żywopłotu Mountfield

798
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyce spalinowe do żywopłotu Mountfield świetnie sprawdzą się podczas lekkich prac ogrodowych. Uruchomisz je łatwo i szybko, a dzięki obrotowemu uchwytowi możesz zawsze pracować w wygodnej pozycji. System tłumiący nieprzyjemne drgania dodatkowo zadba o Twój komfort i uchroni Cię przed szybkim zmęczeniem mięśni. Zanim zaczniesz wiosenne porządki w ogrodzie, sprawdź też inne narzędzia z oferty sklepów Castorama.

   Cechy i zalety

    Jeśli Twój żywopłot wymaga przycięcia, wypróbuj nożyce spalinowe do żywopłotu Mountfield. Zamontowano w nich silnik o mocy 0,65 kW z systemem łatwego uruchamiania, który przy pojemności 0,26 l osiąga maksymalną prędkość 1050 obrotów na minutę. Silnik napędza podwójne ostrze, tnące do 560 mm długości i do 27 mm średnicy. Nożyce spalinowe do żywopłotu Mountfield są wygodne w użytkowaniu dzięki możliwości dostosowania pozycji uchwytu o 180 stopni – to pozwala zmieniać płaszczyznę cięcia bez wyłączania urządzenia. Dzięki temu dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc. Sprężynowy system ograniczania drgań zwiększa komfort użytkowania. Nożyce są proste w obsłudze i wygodne, a lekkie prace ogrodowe mogą być z nimi jeszcze przyjemniejsze. Sprawdź także inne produkty marki Mountfield.

    • Łatwe uruchamianie
    • Sprężynowy układ ograniczania drgania
    • Ergonomiczny uchwyt obracany o 180 stopni

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMountfield
    Maksymalna długość cięcia560mm
    Maksymalna średnica cięcia27mm
    Maksymalne obroty na minutę1050rpm
    Moc silnika0.88hp
    Kod produktu8008984840706