Zobacz więcej Zestawy naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Zestawy naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma naprawcza Gebo ANB 3/2" x 3/4"

Obejma naprawcza Gebo ANB 3/2" x 3/4"

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt należy do typowych elementów naprawczych w instalacjach wodno-kanalizacyjnych i innych, w których zastosowane są stalowe rury. Obejma naprawcza przeznaczona jest do łączenia i uszczelniana uszkodzonych fragmentów rur stalowych z wodą lub odolejonym powietrzem sprężonym. Produkt wykonany jest z wytrzymałego, ocynkowanego żeliwa ciągliwego, dlatego trwale połączy uszkodzone elementy. Dodatkowo wyposażony jest w gumową uszczelkę, która skutecznie zabezpieczy miejsce łączenia przed przeciekaniem.

   Cechy i zalety

    Obejma to praktyczny element naprawczy do rur stalowych, który powinien znaleźć się w walizce z narzędziami każdego hydraulika. Obejma naprawcza sprawdzi się podczas łączenia i uszczelniania uszkodzonych odcinków rur w instalacjach wodno-kanalizacyjnych i nie tylko. Złączka wykonana jest z trwałego, ocynkowanego żeliwa ciągliwego. Dodatkowo posiada gumową uszczelkę, która chroni przed przeciekaniem. Obejma przeznaczona jest do kontaktu z wodą oraz odolejonym powietrzem sprężonym. Jest bezpieczna i może być stosowana do rur z wodą pitną. Obejma posiada prosty kształt z bocznym obejściem. Jej przekrój jest okrągły, a na dodatkowym obejściu znajduje się gwint wewnętrzny. Złączka jest łatwa w montażu i skutecznie chroni przed ponownym rozszczelnieniem elementów łączonych. Zaciska się ją na rurkach poprzez skręcenie śrub.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     KolorOcynk
     MateriałŻeliwo ciągliwe
     Instrukcja montażuZacisk popraez skręcenie śrubami
     Przeznaczenieuszczelnianie i naprawa uszkodzonych odcinków rur stalowych z wodą, również tą przeznaczoną do spożycia przez ludzi lub odolejonym powietrzem sprężonym poprzez zbudowanie odprowadzenia
     Kod produktu4019576002383