Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma pośrednia Blooma śr. 3,8 cm ocynk
Strzałka w prawo

Obejma pośrednia Blooma śr. 3,8 cm ocynk

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czy wiesz, w jaki sposób solidnie połączyć ze sobą metalowe przęsło ze słupkiem? Najlepszym i jednocześnie profesjonalnym sposobem jest zastosowanie metalowej obejmy. Ten solidnie wykonany element wystarczy docisnąć za pomocą śrub, aby mocowanie nie poluzowało się przez wiele lat. Obejma jest dostępna w różnych kolorach.

   Cechy i zalety

    Szukasz pomysłu na to, by Twoja działka była solidnie ogrodzona? Dobierz furtkę, bramę i poszczególne przęsła, ale nie zapomnij przy tym również o elementach łączeniowych. Obejma jest w tym aspekcie szczególnie ważna. Bez niej nie połączysz ze sobą metalowych słupków oraz przęseł. Ta obejma jest wykonana ze stali, a do mocnego zacisku użyjesz śrub, które dołączono do zestawu. Dzięki takiemu systemowi ogrodzenie przez długi czas będzie się prezentowało w niezmienionym stanie, a poszczególne elementy nie będą się obluzowywać. Obejma pośrednia służy do łączenia kolejnych przęseł, do wykonania pierwszej części systemu ogrodzeniowego będzie potrzebna obejma początkowa lub narożna. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy niezbędne do tworzenia systemów ogrodzeniowych. Zobacz, czy masz już wszystko, co jest Ci potrzebne.

    • Doskonałe mocowanie paneli.
    • Łatwy montaż.
    • Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi.

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Szerokość produktu45mm
    Wysokość produktu25mm
    W zestawieŚruby i nakrętki z powłoką Dacromet
    KolorOcynk
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3663602729266