Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma pośrednia Polbram Steel Group 10 x 10 cm czarny ocynk

Obejma pośrednia Polbram Steel Group 10 x 10 cm czarny ocynk

12,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mocne obejmy pozwolą Ci wykonać solidne mocowanie poszczególnych elementów ogrodzenia Twojej działki. Obejma pośrednia Polbram Steel Group skutecznie połączy słupek z przęsłem. Jej instalacja jest łatwa i nie wymaga pomocy profesjonalisty. Ocynkowana stal, z której obejma została wykonana, cechuje się długą żywotnością i wytrzymałością.

   Cechy i zalety

    Odpowiednio zespolone elementy systemu ogrodzeniowego tworzą solidną całość, która przez lata będzie odpowiadała za bezpieczeństwo na Twojej posesji. Skuteczne połączenie słupka z przęsłem nie jest możliwe bez zastosowania obejmy pośredniej Polbram Steel Group. Wykonano ją z wytrzymałej stali pokrytej cynkową powłoką. Zabezpiecza ona produkt przed korozją, dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne i wilgoć. Zwiększa to żywotność produktu. Obejma jest również odporna na działanie czynników mechanicznych. Stal jest chroniona i nie wymaga konserwacji. Montażu możesz dokonać samodzielnie, ponieważ jest on bardzo prosty. Wystarczy docisnąć ją za pomocą śrub. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innym elementów potrzebnych do stworzenia stabilnego ogrodzenia.

    • Produkt zabezpieczony przed korozją
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    SeriaLara
    KolorCzarny
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5900652459155