Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma pośrednia Polbram Steel Group 5 x 5 cm czarny ocynk

Obejma pośrednia Polbram Steel Group 5 x 5 cm czarny ocynk

9,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Solidne mocowanie poszczególnych elementów ogrodzenia wydaje się niemożliwe bez obejmy pośredniej. Polbram Steel Group pozwoli Ci skutecznie zespolić ze sobą przęsła i słupki. Montaż produktu jest bardzo łatwy i pozwoli Ci na samodzielną instalację systemu ogrodzeniowego, bez konieczności korzystania z pomocy specjalisty.

   Cechy i zalety

    Obejma pośrednia Polbram Steel Group pozwoli Ci skutecznie połączyć elementy ogrodzenia Twojej posesji lub działki. W łatwy sposób przymocujesz przęsło do słupka, wystarczy docisnąć obejmę za pomocą śrub. Produkt został wykonany z zabezpieczonej przed korozją ocynkowanej stali. Nie wymaga ona konserwacji przez wiele lat i cieszy się długą żywotnością. Jest odporna na czynniki mechaniczne i przez długi czas zachowa oryginalny kształt. Montaż obejmy nie stanowi problemu, możesz podjąć się samodzielnej instalacji. Pomoc specjalisty jest zbędna. Czarna obejma pośrednia będzie pasowała do komponentów o podobnym kolorze. Już teraz sprawdź dostępność produktu w najbliższym markecie budowlanym Castorama lub zamów go online.

    • Produkt zabezpieczony przed korozją
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    SeriaLara
    KolorCzarny
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5900652459131