icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma rynnowa Marley średnica 5,3 cm brązowa
Strzałka w prawo

Obejma rynnowa Marley średnica 5,3 cm brązowa

26,48
/ kpl.
13,24
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obejma rynnowa jest niezbędnym elementem systemu odprowadzania wody opadowej z dachu. Zastosowanie produktu umożliwia stabilne przytwierdzenie rynien do ścian budynku. Obejmę wykonano z PCV odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu przez długi czas zachowa ona swoje właściwości. Oferowany produkt ma kolor brązowy, który jest jednym ze standardowych kolorów rynien. Sprawia to, że z łatwością dobierzesz do niego pozostałe elementy systemu rynnowego.

   Cechy i zalety

    Obejma rynnowa to element współtworzący system rynnowy Twojego domu. Pozwala ona wykonać trwałą konstrukcję odprowadzającą wodę opadową z dachu budynku. Dzięki temu możesz uchronić swój dom przed niszczeniem spowodowanym działaniem deszczówki. Montaż produktu jest łatwy, co sprawia, że zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na wykonanie innych czynności remontowych. Materiał, z którego została zrobiona obejma to PCV. Jest on odporny na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu pozostanie on w stanie pierwotnym przez długi czas. Obejma rynnowa ma brązowy kolor, który z powodzeniem dopasujesz do pozostałych elementów systemów rynnowych. W ofercie znajdziesz także inne rodzaje i kolory obejm, więc możesz wybrać produkt, który dopasujesz do swoich potrzeb.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu75mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644317861