Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz 24 x 30 cm Kwiaty w doniczce

Obraz 24 x 30 cm Kwiaty w doniczce

35,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Elegancki obraz możesz z łatwością zastosować, żeby wnieść do Twojego pomieszczenia nieco bardziej przytulny charakter. Romantyczny motyw kwiatów został utrzymany w stonowanej, delikatnie przygaszonej kolorystyce. Dzięki temu element doskonale nadaje się do klasycznie urządzonych wnętrz, które wymagają lekkiego ożywienia wystroju.

   Cechy i zalety

    Elegancki obraz z łatwością użyjesz w niemal każdym pomieszczeniu Twojego domu – salonie, kuchni czy przedpokoju. Zastosowany do jego wykonania materiał charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością, co przedłuża możliwy czas jego użytkowania, bez obawy o utratę estetycznego wyglądu. Kwiatowy motyw jest na tyle uniwersalny, że możesz go połączyć z każdym stylem dekoracyjnym, tworząc spójną kompozycję o walorach estetycznych. Zadba on również o optyczne powiększenie zbyt małego pomieszczenia. Do przymocowania obrazu na ścianie z powodzeniem zastosujesz zarówno klasyczny wkręt, jak i dwustronną taśmę. To praktyczne rozwiązanie zapobiegnie zniszczeniu ściany i późniejszemu pozostawieniu nieestetycznej dziury w niej.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5901554517868