Zobacz więcej Plakaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Plakaty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz 40 x 50 cm plakat Warszawa
Strzałka w prawo

Obraz 40 x 50 cm plakat Warszawa

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jesteś miłośnikiem Warszawy i wszystkiego, co z nią związane? Wyraź to również w swoim mieszkaniu! Obraz plakat Warszawa to niebanalna dekoracja, która wprowadzi do Twojego wnętrza nieco designerskiego szlifu. Na obrazie znajduje się symbol stolicy Polski, czyli warszawska syrenka. Obraz możesz łatwo zawiesić na ścianie dzięki specjalnemu haczykowi

   Cechy i zalety

    Szukasz niebanalnych ozdób do swojego mieszkania? Jeśli uwielbiasz wszystko, co związane jest z Warszawą, z pewnością do gustu przypadnie Ci obraz 40 x 50 cm plakat Warszawa. Znajduje się na nim podobizna syrenki, która jest główną bohaterką legendy o powstaniu Warszawy. Obraz wyróżnia się minimalistycznym designem oraz delikatną kolorystyką. Przeważa biel, szarość, a mocnym akcentem jest zielony ogon syrenki wraz z nazwą miejscowości. Obraz plakat Warszawa można łatwo zamontować na ścianie – wystarczy go zawiesić na wcześniej przygotowanym haczyku. Obraz wykończony jest solidną listwą z polistyrenu, która wyróżnia się odpornością na wilgoć. Plakat możesz więc spokojnie powiesić w łazience czy innym wilgotnym miejscu. Szukasz innych elementów do dekoracji wnętrz? Zajrzyj do naszej oferty!

    • Modne wzornictwo
    • Łatwość montażu
    • Ekologiczne wykonanie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kolorczarny
    Kod produktu5901554535510