Zobacz więcej Plakaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Plakaty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz 40 x 50 cm plakat Wisła
Strzałka w prawo

Obraz 40 x 50 cm plakat Wisła

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dekorujesz mieszkanie? Jeśli lubisz modne wzory, a do tego jesteś miłośnikiem podróży po Polsce, na pewno pokochasz obraz plakat Wisła. Grafika przedstawia mapę Polski z wyrysowaną trasą, którą biegnie najdłuższa rzeka w Polsce. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, a umieszczona w pokoju dziecka może być świetnym pretekstem do nauki geografii

   Cechy i zalety

    Postaw na modne i niebanalne ozdoby w swoim wnętrzu. Zwróć uwagę na oryginalny obraz 40 x 50 cm plakat Wisła. Grafika o minimalistycznym wzornictwie będzie świetnie wyglądać praktycznie w każdym wnętrzu, a zestawiona ze ścianą pomalowaną ciemną farbą będzie stanowić element rozjaśniający pokój. Obraz/plakat Wisła przedstawia wycinek mapy, na którym zaznaczono najdłuższą rzekę w Polsce. Obraz utrzymany jest w jasnej kolorystyce, a mocnym akcentem jest czarny napis “Wisła”. Plakat otoczony jest czarną listwą z polistyrenu, która wyróżnia się odpornością na wilgoć. Dzięki temu obrazek o wymiarach 40x50 cm możesz z powodzeniem umieścić na ścianie w łazience czy innym pomieszczeniu, w którym panuje wilgoć, bez obawy o jego zniszczenie. Szukasz innych dekoracji do mieszkania? Skorzystaj z naszej oferty!

    • Modne wzornictwo
    • Łatwość montażu
    • Ekologiczne wykonanie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kolorczarny
    Kod produktu5901554535527