icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Glasspik Tyrol Lake 50 x 125 cm
Strzałka w prawo

Obraz Glasspik Tyrol Lake 50 x 125 cm

328
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Glasspik Tyrol Lake pasuje zarówno do niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeń. Prostokątna grafika przedstawia piękny krajobraz, który pozwoli Ci urozmaicić nowoczesną aranżację. Dekorację ścienną wykorzystasz w salonie, sypialni lub przedpokoju. Produkt wykonany ze szkła charakteryzuje się wyrazistym nadrukiem oraz trwałymi kolorami.

  Cechy i zalety

  Obraz Glasspik Tyrol Lake 50 x 125 cm został wykonany ze szkła. Produkt cechuje się nasyconymi barwami. Detale na fotografii są wyraziste. Element dekoracyjny przedstawia piękne miejsce, które przywodzi na myśl dalekie podróże. Obraz wyróżnia się nasyconymi barwami. Doskonale zaprezentują się one na tle białej ściany. Model bez ramy zamontujesz w salonie, na przykład tuż nad kanapą. Dekoracją ścienną ozdobisz też miejsce przy stole z krzesłami. Produkt doskonale pasuje do sypialni. Obraz Glasspik Tyrol Lake urozmaici nowoczesną lub skandynawską przestrzeń. Prostokątny element dekoracyjny przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają motyw natury we wnętrzach. W naszym asortymencie znajdziesz też obrazy z abstrakcyjnymi wzorami.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSzkło
   WzórNatura
   Kod produktu5902841518599