icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Miś z szalikiem 30 x 40 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Miś z szalikiem 30 x 40 cm
Strzałka w prawo
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Miś z szalikiem sprawdzi się jako dekoracja wewnątrz pomieszczeń. Będzie idealnie pasowała do niejednego pokoju dziecięcego. Produkt ten wyróżnia się nowoczesnym designem oraz dużą wytrzymałością. Został wykonany w Polsce z wysokiej jakości materiałów. Grafika przedstawia postać misia z szalikiem. Pastelowe kolory będą pasowały do wielu aranżacji.

  Cechy i zalety

  Obraz Miś z szalikiem 30 x 40 cm jest wyjątkową dekoracją, którą wykorzystasz wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na grafikę misia z szalikiem szczególnie dobrze będzie pasowała do pokoju dziecka. Produkt ten został utrzymany w pastelowej kolorystyce. Bez trudu zatem dopasujesz go do niejednej aranżacji wnętrza. Obraz Miś z szalikiem jest wykonany z MDF, a także z polistyrenu. Materiały te zapewniają obrazowi dużą wytrzymałość. Dodatkowo biała listwa jako obramowanie podkreśla jasną kolorystykę dekoracji. Ten polski produkt wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Jego zawieszenie nie sprawi Ci problemu. Dzięki tej dekoracji odmienisz wygląd każdego wnętrza. Możesz skorzystać także z innych obrazów lub ozdób do postawienia, które znajdziesz w sklepach Castorama.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny
  • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grupa kolorystycznaBiały
  MateriałMDF & polystyrene (PS)
  WzórDzięcięcy
  Kod produktu5901554542846