icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz z sentencją Dobry poranek 30 x 40 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz z sentencją Dobry poranek 30 x 40 cm
39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz z sentencją Dobry poranek pozwoli Ci urozmaicić aranżację kuchni. Produkt idealny dla kawoszy wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Jasna kolorystyka grafiki w połączeniu z ciemną, wąską ramką sprawdzi się w minimalistycznej aranżacji. Dekorację ścienną wyróżnia odporność na uszkodzenia. To zasługa materiałów wykorzystanych do produkcji – polistyrenu i MDF-u.

  Cechy i zalety

  Obraz z sentencją Dobry poranek 30 x 40 cm jest idealną dekoracją ścienną dla fanów kawy. Produkt zamontujesz w kuchni, na przykład w pobliżu stołu. Ozdoba posłuży Ci też do urozmaicenia domowego biura. Możesz zawiesić ją w pobliżu biurka lub postawić na wiszącej półce. Obraz polskiej produkcji charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem. Czerń połączona z jasnymi kolorami sprawdzi się we wnętrzu urządzonym w skandynawskim stylu. Obraz z sentencją Dobry poranek jest zamknięty w czarnej, wąskiej ramie. Dzięki temu świetnie zaprezentuje się we wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu. Obraz z sentencją dla kawoszy został wykonany z polistyrenu oraz płyty MDF, dzięki czemu jest wytrzymały. W naszej ofercie znajdziesz również dekoracje ścienne z innymi inspirującymi napisami.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny design
  • Wymiary listwy: 15 x 4 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grupa kolorystycznaCzarny
  MateriałMDF & polystyrene (PS)
  WzórInspiracje
  Kod produktu5901554543607