Produkty

Obrzeże 2500 x 18 x 0,43 mm białe

Kliknij aby powiększyć

Obrzeże 2500 x 18 x 0,43 mm białe

Kod: 318151

|
Obrzeże nadaje się doskonale do wykończenia znajdujących się w Twoim domu mebli tak, aby prezentowały się one estetycznie. Powierzchnia w kolorze białym jest na tyle uniwersalna, że z powodzeniem dopasujesz ją do Twoich mebli – szczególnie jeśli cechują się one jasnym kolorem. Montaż produktu jest prosty, ponieważ posiada on samoprzylepny spód.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1.9 cm

Wysokość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

0.04 kg

Grubość

0,43 mm

Szerokość obrzeża

18 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

płyty meblowe

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

samoprzylepna, jednowarstwowa taśma krawędziowa

Nr referencyjny

FP276

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Przy pomocy obrzeża elegancko wykończysz brzeg blatu Twoich mebli. Sprawi ono również, że nieestetyczny, surowy brzeg płyty wiórowej nie będzie psuć uzyskanego efektu dekoracyjnego. Dzięki wykonaniu z trwałego materiału produkt wykazuje odporność na drobne urazy mechaniczne, jak również na szkodliwe działanie wody. Pozwala Ci to na stosowanie go nawet w tych pomieszczeniach, które wyróżniają się szczególnie wysokim poziomem wilgoci, np. w łazience i kuchni. Z montażem obrzeża doskonale poradzi sobie nawet niedoświadczony majsterkowicz, ponieważ nie potrzeba do tego skomplikowanych narzędzi. Spodnia warstwa elementu została pokryta klejem – wystarczy tylko odkleić folię zabezpieczającą i przyłożyć go w odpowiednie miejsce.
Ocena
2 komentarze
30.10.2018
Panie abwagwa, wystarczy chwycić produkt do ręki i przeczytać to co jest napisane na opakowaniu... taśmy o długości 2,5m mają szerokość 18mm i kosztują 5,98zł RÓWNIEŻ W SKLEPIE STACJONARNYM, taśmy o długości 5m mają szerokość 16mm i kosztują 9,98. Taśma dobra tylko pan czytać nie potrafi
05.10.2018
Kupiłem dziś we Wrocławiu przy CH Korona. Nie dość że kosztowało prawie 10 zł, a nie 6,5 jak tutaj to się okazuje że ma jakieś 16mm i nie pasuje do płyty którą też kupiłem!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska
Cena dotyczy zamówień w sklepie internetowym złożonych za pośrednictwem strony internetowej bądź infolinii. Ceny w sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Rodzaje blatów kuchennych – który wybrać?

 • Wykończenie

  Jak przykleić obrzeże klejone do płyty meblowej?

 • Urządzanie

  5 błędów popełnianych przy budowie wyspy kuchennej

Ocena i komentarz dla:

Obrzeże 2500 x 18 x 0,43 mm białe