Produkty

Obrzeże 5000 x 16 x 0,43 mm białe

Kliknij aby powiększyć

Obrzeże 5000 x 16 x 0,43 mm białe

Kod: 318150

|
Obrzeże pozwoli Ci na estetyczne wykończenie Twoich mebli. Produkt w kolorze białym świetnie połączy się z blatem o takiej samej barwie. Możesz też zestawić go z meblami w kontrastowym odcieniu, aby zyskać bardziej wyrazisty efekt. Obrzeże posiada warstwę kleju, który dodatkowo ułatwia jego montaż – wystarczy tylko ściągnąć folię zabezpieczającą i przyprasować je żelazkiem w odpowiednie miejsce.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1.7 cm

Wysokość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

0.04 kg

Grubość

0,43 mm

Szerokość obrzeża

16 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

płyty meblowe

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

jednowarstwowa taśma krawędziowa z warstwą kleju do obróbki termicznej

Nr referencyjny

FP274

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Zastosowanie obrzeża stanowi świetny sposób na estetyczne wykończenie Twoich mebli kuchennych i nie tylko. Produkt skutecznie zakryje surowy brzeg płyty wiórowej tak, aby nie zakłócał on wyglądu blatów. Element został wyprodukowany z trwałego materiału, który zachowa swoje właściwości na lata i nie straci ich pod wpływem urazów mechanicznych oraz działania wody. Pozwala Ci to stosować obrzeże nawet w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci, jak łazienka i kuchnia. Montaż produktu nie sprawi Ci większych problemów, ponieważ jego spód został wyposażony w klej, który po podgrzaniu np. żelazkiem trwale zwiąże się z brzegiem oklejanej płyty. W naszej ofercie znajdziesz również obrzeża w innych barwach.
Ocena
1 komentarz
12.12.2019
Obrzeże nie posiada samoprzylepne go spódu i nie wystarczy tylko ściągnąć folię zabezpieczającą i przykleić je w odpowiednie miejsce bo jej niema. Błędny opis
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja. Zweryfikowaliśmy już opisaną kwestię i faktycznie, w specyfikacji produktu znajduje się błędna informacja. Zakupione obrzeże posiada w sobie klej, który wymaga jednak wcześniejszego podgrzania, by przykleił się do podłoża. Wspomniane podgrzanie może odbyć się np. za pomocą żelazka. Przekazane informacje zostały już przesłane osobom odpowiedzialnym za treści znajdujące się na stronie internetowej, w celu poprawienia opisu produktu. Najmocniej przepraszamy za te niedogodności. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów niezgodnych z opisem Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama na terenie całej Polski.

 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Z jakiego materiału wykonać blat kuchenny?

 • Wykończenie

  Materiały i akcesoria do samodzielnej budowy mebli

 • Urządzanie

  5 błędów popełnianych przy budowie wyspy kuchennej

Ocena i komentarz dla:

Obrzeże 5000 x 16 x 0,43 mm białe