icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obudowy i nośniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Wanny i parawany

Strzałka w prawo

Obudowy i nośniki

Strzałka w prawo

Obudowa do wanny Afrodyta

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obudowa do wanny Afrodyta
Strzałka w prawo
418
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt służy do obudowywania narożnej wanny Afrodyta. Obudowa została wykonana z akrylu, który jest ciepły i przyjemny w dotyku. Materiał ten pozwala na zachowanie stałej temperatury wody w czasie kąpieli. Obudowę łatwo utrzymać w czystości za pomocą zwykłych, domowych detergentów. Materiał jest również odporny na zadrapania i trwałe plamy.

  Cechy i zalety

  Obudowa Afrodyta to element uzupełniający wannę z tej samej kolekcji. Narożny kształt wanny łatwo dopasować do kształtu pomieszczenia, także takiego o niewielkim metrażu. Ten element wyposażenia łazienki został wykonany z akrylu, który jest miły i ciepły w dotyku. Akryl długo zatrzymuje ciepło, dlatego idealnie sprawdza się jako materiał na obudowę wanny – woda do kąpieli dłużej utrzyma właściwą temperaturę. Produkt również łatwo utrzymać w czystości – gładką powierzchnię wystarczy przetrzeć ściereczką z dodatkiem delikatnego detergentu w płynie. Materiał jest odporny na zadrapania, a jego białą barwę łatwo skomponować z kolorem ceramiki łazienkowej. Obudowa pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego stylu urządzania wnętrz.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   Kształt produktuKształt L
   MateriałAkryl
   Kod produktu5908275661320