icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ocet gospodarczy Starwax 1 l

Ocet gospodarczy Starwax 1 l

16,48
/ szt.
16,48
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ocet gospodarczy Starwax to silnie skoncentrowany, naturalny produkt, dzięki któremu zmiękczysz wodę, usuniesz osady i zanieczyszczenia, zdezynfekujesz i odświeżysz swoje powierzchnie. Prezentowany produkt znajduje szerokie zastosowanie w domu i ogrodzie. Ten uniwersalny środek powinien się znaleźć na półce w każdym domu.

   Cechy i zalety

    Ocet od dziesięcioleci ma stałe miejsce na półce każdej zaradnej gospodyni. Ocet gospodarczy Starwax to silnie skoncentrowany preparat, dzięki któremu odwapnianie, czyszczenie czy dezynfekcja stają się łatwiejsze. Produkt zmiękcza wodę i pomaga pozbyć się osadów z kamienia. Świetnie sprawdzi się w odwapnianiu czajników i ekspresów. Ocet wykazuje właściwości dezynfekujące. To bezpieczny sposób na pozbycie się bakterii i pleśni z przedmiotów, które mają kontakt z jedzeniem. Preparat nabłyszcza również powierzchnie. Świetnie sprawdzi się też podczas mycia okien – nie powoduje powstawania smug. Z jego pomocą usuniesz plamy z rdzy, soków i czerwonego wina. Ocet gospodarczy Starwax 1 l to naturalny produkt. Jeśli chcesz wyeliminować środki chemiczne ze swojego otoczenia – ten produkt będzie idealną alternatywą.

    • Idealnie odwapnia
    • Usuwa brud i osady
    • Dezynfekuje

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    Pojemność1000ml
    PostaćCiecz
    Kod produktu3365000438855